Transfer la cerere

ANUNT privind deschiderea consultarii publice – Aprobarea Regulamentului privind selectia personalului contractual in vederea ocuparii prin transfer la cerere a posturilor vacante in cadrul Scolii Populare de Arte si Meserii “Ion Ghelu-Destelnica” Bacau.

REFERAT privind aprobarea Regulamentului privind selectia personalului contractual in vederea ocuparii prin transfer la cerere a posturilor vacante in cadrul Scolii Populare de Arte si Meserii “Ion Ghelu-Destelnica” Bacau.

DECIZIE privind aprobarea Regulamentului privind selectia personalului contractual in vederea ocuparii prin transfer la cerere a posturilor vacante in cadrul Scolii Populare de Arte si Meserii “Ion Ghelu-Destelnica” Bacau.

REGULAMENT privind selectia personalului contractual in vederea ocuparii prin transfer la cerere a posturilor vacante in cadrul Scolii Populare de Arte si Meserii “Ion Ghelu-Destelnica” Bacau.